Mijn boeken
Catalogus
'Clinical predictors, biomarkers and pathogen discovery sequencing in suspected central nervous system infections'
I.E. Van Zeggeren

'Clinical predictors, biomarkers and pathogen discovery sequencing in suspected central nervous system infections'

Paperback250 pagina’sEngels
In het kort
ISBN-13
9789464836516
Verschenen
30 april 2024

Lijkt op dit boek

NSTC 501571254 · CB-relatie 8565969 · Bijgewerkt 6 augustus 2026
Bestel bij bol →
← Catalogus
'Clinical predictors, biomarkers and pathogen discovery sequencing in suspected central nervous system infections'
I.E. Van Zeggeren

'Clinical predictors, biomarkers and pathogen discovery sequencing in suspected central nervous system infections'

Paperback250 pagina’sEngels
Bestel bij bol →
In het kort
ISBN-13
9789464836516
Verschenen
30 april 2024

Lijkt op dit boek

Alles bekijken →
NSTC 501571254 · CB-relatie 8565969 · Bijgewerkt 6 augustus 2026