Factsheet bekendmaking (belasting)verordeningen 2017: derde trendonderzoek
B.J. Flos
Factsheet bekendmaking (belasting)verordeningen 2017: derde trendonderzoek een trendonderzoek naar rechtsgeldig elektronisch bekendmaken en beschikbaar stellen van (belasting)verordeningen november en december 2016
Drukwerk overig4 pagina’sNederlands
In het kort
ISBN-13
9789082074666
Uitgever
Verschenen
1 december 2017
Serie
Daadkracht Wettenbank
Imprint
Bibliografisch
ISBN-139789082074666
SerieDaadkracht Wettenbank
Editie1
TaalNederlands dut
Pagina’s4
GeïllustreerdJa
Uitgave
UitgeverDaadkracht BV
ImprintDaadkracht
CB-relatie-id6726281
Verschenen1 december 2017
StatusOnbekend 00
Vorm & inhoud
ProductvormDrukwerk overig PA
SamenstellingLos product
Classificatie
NUR (hoofd)Staats- en bestuursrecht 823
NUR (alle)823 Staats- en bestuursrecht
Medewerkers
Herkomst
Werk-id (NSTC)500369559
MeldingBevestigd bij publicatie 03
Bijgewerkt6 augustus 2026
Lijkt op dit boek

Handboek milieurecht

De Dienst van Algemeen Economisch Belang in Nederland

Rechtsdogmatisch onderzoek in Nederland

Rechtsdogmatisch onderzoek in Nederland

Het Nederlandse kiesrecht

Het Nederlandse kiesrecht

Tekst & Commentaar Bouwrecht

De commissaris van de Koning in staatsrechtelijk perspectief

Openbaar Bestuur, beleid, organisatie en politiek

Verdwaalde verantwoordelijkheid
NSTC 500369559 · CB-relatie 6726281 · Bijgewerkt 6 augustus 2026