Factsheet bekendmaking (belasting)verordeningen 2018: vierde trendonderzoek
Bart-Jan Flos
Factsheet bekendmaking (belasting)verordeningen 2018: vierde trendonderzoek Een trendonderzoek naar rechtsgeldig elektronisch bekendmaken en beschikbaar stellen van (belasting)verordeningen november en december 2017
Drukwerk overig4 pagina’sNederlands
In het kort
ISBN-13
9789082074697
Uitgever
Verschenen
20 november 2018
Serie
Daadkracht Juridische Dienstverlening
Imprint
Bibliografisch
ISBN-139789082074697
SerieDaadkracht Juridische Dienstverlening
Editie1
TaalNederlands dut
Pagina’s4
GeïllustreerdJa
Uitgave
UitgeverDaadkracht BV
ImprintDaadkracht
CB-relatie-id6726281
Verschenen20 november 2018
StatusOnbekend 00
Vorm & inhoud
ProductvormDrukwerk overig PA
SamenstellingLos product
Classificatie
NUR (hoofd)Staats- en bestuursrecht 823
NUR (alle)823 Staats- en bestuursrecht
Medewerkers
Auteur A01Bart-Jan Flos
Auteur A01Denise Jans-Wassink
Auteur A01Tamara Swint
Redacteur B01Ageeth de Jager-de Lange
Illustrator A12Danique van Alphen
Herkomst
Werk-id (NSTC)500350271
MeldingBevestigd bij publicatie 03
Bijgewerkt6 augustus 2026
Lijkt op dit boek

Handboek milieurecht

De Dienst van Algemeen Economisch Belang in Nederland

Rechtsdogmatisch onderzoek in Nederland

Rechtsdogmatisch onderzoek in Nederland

Het Nederlandse kiesrecht

Het Nederlandse kiesrecht

Tekst & Commentaar Bouwrecht

De commissaris van de Koning in staatsrechtelijk perspectief

Tekst & Commentaar Bouwrecht

Openbaar Bestuur, beleid, organisatie en politiek
NSTC 500350271 · CB-relatie 6726281 · Bijgewerkt 6 augustus 2026