

Groot vegetarisch kookboek 1001 vegetarische recepten met aanhangsel de Indische tafel in Holland
Paperback264 pagina’sNederlandsLeverbaar
Het Groot vegetarisch kookboek van mevrouw J.M.J. Catenius van der Meijden, schrijfster van het vermaarde Groot nieuw volledig Oost-Indisch Kookboek. In Het Groot vegetarisch kookboek zitten 1001 recepten.Herdruk van de tweede verbeterde druk uit 1918.
In het kort
ISBN-13
9789081887588
Uitgever
Verschenen
12 augustus 2014
Imprint
Bibliografisch
ISBN-139789081887588
Editie2
TaalNederlands dut
Pagina’s264
GeïllustreerdNee
Uitgave
UitgeverLalito
ImprintEdition Fac Simile
CB-relatie-id7091230
Verschenen12 augustus 2014
StatusLeverbaar 04
BeschikbaarheidBeschikbaar 20
Adviesprijs (incl. btw)€ 40,99
Vorm & inhoud
ProductvormPaperback BC
SamenstellingLos product
Classificatie
NUR (hoofd)Keuken per land en streek 442
NUR (alle)442 Keuken per land en streek
Medewerkers
Auteur A01J.M.J. Catenius-van der Meijden
Gerelateerde producten
GerelateerdGroot Indonesisch kookboek 9789021545691
GerelateerdDe complete Indonesische keuken 9789021549811
GerelateerdIndische keukengeheimen 9789045202747
GerelateerdIndonesisch kookboek 9789055134465
GerelateerdHartige verrassingen 9789059563087
GerelateerdAaltje 9789081887557
GerelateerdOnze aardappel 9789081887564
GerelateerdGroot nieuw volledig Oost-Indisch kookboek 9789081887571
GerelateerdRecepten van de Haagsche kookschool 9789081887595
GerelateerdBoekoe Kita 9789089892294
GerelateerdBoekoe Bangsa 9789089894649
GerelateerdModerne kookkunst 9789491982002
GerelateerdDe Indische rijsttafel 9789491982019
GerelateerdEen kijkje in een consumptie-laboratorium 9789491982026
Herkomst
Werk-id (NSTC)500254735
MeldingBevestigd bij publicatie 03
Bijgewerkt6 augustus 2026
Lijkt op dit boek

The Curry Guy simpel & smaakvol

Typisch Twente

Die große 5-Zutaten-Ofenküche für Teenager: 100 schnelle und einfache Ofenrezepte mit maximal 5 Zutaten

Het grote ovenkookboek met 5 ingrediënten voor tieners: 100 snelle en eenvoudige ovenrecepten met maximaal 5 ingrediënten

Gennaro's Hidden Italy

Ninja Woodfire Outdoor Grill & Smoker Rezeptbuch

Persiana One

Ninja Combi 12-in-1 Multikocher: All-in-One Rezepte für Heißluftfritteuse, Grill, Backofen & mehr – SFP700EU

Ninja Combi 12-in-1 Multikocher: All-in-One Rezepte für Heißluftfritteuse, Grill, Backofen & mehr – SFP700EU

TRA MARE E FARINA
NSTC 500254735 · CB-relatie 7091230 · Bijgewerkt 6 augustus 2026