Mijn boeken
Catalogus
Metabolomics- and methylomics-based predictors for estimating health and biological aging
Daniele Bizzarri

Metabolomics- and methylomics-based predictors for estimating health and biological aging

Paperback202 pagina’sEngels
Ook verkrijgbaar als
In het kort
ISBN-13
9789465062709
Verschenen
31 augustus 2024

Lijkt op dit boek

NSTC 501596824 · CB-relatie 8565969 · Bijgewerkt 6 augustus 2026
Bestel bij bol →
← Catalogus
Metabolomics- and methylomics-based predictors for estimating health and biological aging
Daniele Bizzarri

Metabolomics- and methylomics-based predictors for estimating health and biological aging

Paperback202 pagina’sEngels
Bestel bij bol →
Ook verkrijgbaar als
In het kort
ISBN-13
9789465062709
Verschenen
31 augustus 2024

Lijkt op dit boek

Alles bekijken →
NSTC 501596824 · CB-relatie 8565969 · Bijgewerkt 6 augustus 2026