

Minibeestjes voor kleine ontdekkingsreizigers
Hardback8 pagina’sNederlandsLeverbaar
Ontdek allerlei minibeestjes met dit boek voor kleine ontdekkingsreizigers. Met stevige schuifjes op elke bladzijde om te duwen, te trekken en te draaien.
In het kort
ISBN-13
9789048323821
Uitgever
Verschenen
1 oktober 2026
Imprint
Bibliografisch
ISBN-139789048323821
Editie1
TaalNederlands dut
Pagina’s8
GeïllustreerdJa
Uitgave
UitgeverVeltman Uitgevers B.V.
ImprintVeltman Uitgevers B.V.
CB-relatie-id7900127
Verschenen1 oktober 2026
StatusLeverbaar 04
BeschikbaarheidBeschikbaar 20
Adviesprijs (incl. btw)€ 12,50
Vorm & inhoud
ProductvormHardback BB
SamenstellingLos product
Classificatie
NUR (hoofd)Peuterboeken 271
NUR (alle)271 Peuterboeken
Medewerkers
Auteur A01Anne-Kathrin Behl
Gerelateerde producten
GerelateerdIn de zee 9789048320097
GerelateerdIn de natuur 9789048320103
GerelateerdIn het water 9789048320370
GerelateerdIn het bos 9789048320387
GerelateerdOp de boerderij 9789048320790
GerelateerdIn de jungle 9789048321766
GerelateerdOp safari - voor kleine ontdekkingsreizigers 9789048322374
GerelateerdVogels - voor kleine ontdekkingsreizigers 9789048322749
Herkomst
Werk-id (NSTC)501679239
MeldingUpdate 04
Laatste CB-bericht7836
Bijgewerkt17 september 2026
Lijkt op dit boek
NSTC 501679239 · CB-relatie 7900127 · Laatste CB-bericht 7836 · Bijgewerkt 17 september 2026









