Novel interventions and treatment selection predictors for treatment-resistant depression
Amourie Prentice
Novel interventions and treatment selection predictors for treatment-resistant depression
Paperback278 pagina’sEngels
In het kort
ISBN-13
9789083001388
Uitgever
Verschenen
30 juni 2025
Imprint
Bibliografisch
ISBN-139789083001388
Editie1
TaalEngels eng
Pagina’s278
GeïllustreerdJa
Uitgave
UitgeverBrainclinics Insights
ImprintBrainclinics Insights
CB-relatie-id6233161
Verschenen30 juni 2025
StatusOnbekend 00
Vorm & inhoud
ProductvormPaperback BC
SamenstellingLos product
Classificatie
NUR (hoofd)Psychologie algemeen 770
NUR (alle)770 Psychologie algemeen
Medewerkers
Auteur A01Amourie Prentice
Herkomst
Werk-id (NSTC)501627091
MeldingBevestigd bij publicatie 03
Bijgewerkt6 augustus 2026
Lijkt op dit boek
NSTC 501627091 · CB-relatie 6233161 · Bijgewerkt 6 augustus 2026









