

Pocket Woordzoeker Japans
Paperback128 pagina’sNederlands
Heb je altijd al Japans willen leren of kan je Japans wel een opfrisbeurtje gebruiken? Met de Pocket woordzoeker Japans leer je op een speelse manier belangrijke woorden en sleutelzinnen die nodig zijn op vakantie. Door het handige formaat kun je dit boek overal mee naartoe nemen. Ga aan de slag met de honderd woordzoekers en voor je het weet kun je straks vol zelfvertrouwen iemand begroeten in het Japans, de weg vragen aan locals en de menukaart lezen in het restaurant. Met de pocket woordzoekers verveel je je geen moment.Leuk én leerzaam!
In het kort
Bibliografisch
ISBN-139789045331157
Editie1
TaalNederlands dut
Pagina’s128
GeïllustreerdNee
Uitgave
UitgeverBBNC Uitgevers
CB-relatie-id7000638
Verschenen15 juli 2026
StatusOnbekend 00
BeschikbaarheidContact leverancier 99
Zonder prijsPrijs volgt
Vorm & inhoud
ProductvormPaperback BC
SamenstellingLos product
Classificatie
Medewerkers
Auteur A01MUS
Gerelateerde producten
GerelateerdPocket Woordzoeker Spaans 9789045329079
GerelateerdPocket Woordzoeker Frans 9789045329086
GerelateerdPocket Woordzoeker Italiaans 9789045329093
GerelateerdPocket woordzoeker Duits 9789045329819
GerelateerdPocket woordzoeker Engels 9789045329826
GerelateerdPocket woordzoeker Portugees 9789045329833
GerelateerdPocket woordzoeker Noors 9789045330396
GerelateerdPocket woordzoeker Zweeds 9789045330402
GerelateerdPocket woordzoeker mythologie 9789045330914
Herkomst
Werk-id (NSTC)501661109
MeldingUpdate 04
Laatste CB-bericht7854
Bijgewerkt6 oktober 2026
Lijkt op dit boek
NSTC 501661109 · CB-relatie 7000638 · Laatste CB-bericht 7854 · Bijgewerkt 6 oktober 2026









