Why aren’ all adolescents delinquent?
Natalie Mercer
Why aren’ all adolescents delinquent? examining the predictors, pathways, and processes leading to adolescent delinquency (Abstention)
Paperback168 pagina’sEngels
In het kort
ISBN-13
9789462995338
Uitgever
Verschenen
17 februari 2017
Imprint
Bibliografisch
ISBN-139789462995338
Editie1
TaalEngels eng
Pagina’s168
GeïllustreerdNee
Uitgave
UitgeverRidderprint BV
ImprintRidderprint BV
CB-relatie-id8565969
Verschenen17 februari 2017
StatusOnbekend 00
Vorm & inhoud
ProductvormPaperback BC
SamenstellingLos product
Classificatie
NUR (hoofd)Ontwikkelingspsychologie 773
NUR (alle)773 Ontwikkelingspsychologie
Medewerkers
Auteur A01Natalie Mercer
Herkomst
Werk-id (NSTC)500392320
MeldingBevestigd bij publicatie 03
Bijgewerkt6 augustus 2026
Lijkt op dit boek
NSTC 500392320 · CB-relatie 8565969 · Bijgewerkt 6 augustus 2026









