

Ziek van Jou
E-book250 pagina’sNederlandsLeverbaar
Ook verkrijgbaar als
Een medische misser of een stille moordenaar?Wat als een obsessie je tot het uiterste drijft?
Wanneer een van Fayes patiënten in het ziekenhuis onverwacht overlijdt na een behandeling, wordt het incident afgedaan als een tragische medische fout. Faye ontdekt echter al snel verdachte omstandigheden en begint te vermoeden dat de waarheid veel duisterder is.
Terwijl ze de zaak op eigen houtje onderzoekt, keert het ziekenhuisbestuur zich plotseling tegen haar. Ze wordt beschuldigd van roekeloos handelen en dreigt haar baan en reputatie te verliezen. Als ze dan ook nog haar oude vlam Jim tegen het lijf loopt, worden weggestopte pijnlijke herinneringen uit het verleden opgerakeld en stort haar leven als een kaartenhuis in elkaar.
Wat andere lezers zeggen over Dubbel Bedrog
"Een verslavende, bloedstollende en meeslepende thriller. Dit boek wil je in een keer uitlezen!"
"Dubbel bedrog kun je niet meer wegleggen, telkens weer verrassingen die stof tot nadenken geven. Wat als dit in het echt ook zou kunnen gebeuren...?"
"Een thriller in hart en nieren, vol onverwachte wendingen. De goed uitgewerkte karakters en een vleugje romantiek brengen een extra dimensie aan het verhaal"Wat als een obsessie je tot het uiterste drijft?
Wanneer een van Fayes patiënten in het ziekenhuis onverwacht overlijdt na een behandeling, wordt het incident afgedaan als een tragische medische fout. Faye ontdekt echter al snel verdachte omstandigheden en begint te vermoeden dat de waarheid veel duisterder is.
Terwijl ze de zaak op eigen houtje onderzoekt, keert het ziekenhuisbestuur zich plotseling tegen haar. Ze wordt beschuldigd van roekeloos handelen en dreigt haar baan en reputatie te verliezen. Als ze dan ook nog haar oude vlam Jim tegen het lijf loopt, worden weggestopte pijnlijke herinneringen uit het verleden opgerakeld en stort haar leven als een kaartenhuis in elkaar.
Wat andere lezers zeggen over Ziek van Jou
"Een ultraspannende thriller die berust op een ogenschijnlijk gruwelijk medische misser."
"Ben ondersteboven van deze fantastische thriller, een ware pageturner!"
"Een combinatie van Flikken Maastricht en Grey's Anatomy."
Wanneer een van Fayes patiënten in het ziekenhuis onverwacht overlijdt na een behandeling, wordt het incident afgedaan als een tragische medische fout. Faye ontdekt echter al snel verdachte omstandigheden en begint te vermoeden dat de waarheid veel duisterder is.
Terwijl ze de zaak op eigen houtje onderzoekt, keert het ziekenhuisbestuur zich plotseling tegen haar. Ze wordt beschuldigd van roekeloos handelen en dreigt haar baan en reputatie te verliezen. Als ze dan ook nog haar oude vlam Jim tegen het lijf loopt, worden weggestopte pijnlijke herinneringen uit het verleden opgerakeld en stort haar leven als een kaartenhuis in elkaar.
Wat andere lezers zeggen over Dubbel Bedrog
"Een verslavende, bloedstollende en meeslepende thriller. Dit boek wil je in een keer uitlezen!"
"Dubbel bedrog kun je niet meer wegleggen, telkens weer verrassingen die stof tot nadenken geven. Wat als dit in het echt ook zou kunnen gebeuren...?"
"Een thriller in hart en nieren, vol onverwachte wendingen. De goed uitgewerkte karakters en een vleugje romantiek brengen een extra dimensie aan het verhaal"Wat als een obsessie je tot het uiterste drijft?
Wanneer een van Fayes patiënten in het ziekenhuis onverwacht overlijdt na een behandeling, wordt het incident afgedaan als een tragische medische fout. Faye ontdekt echter al snel verdachte omstandigheden en begint te vermoeden dat de waarheid veel duisterder is.
Terwijl ze de zaak op eigen houtje onderzoekt, keert het ziekenhuisbestuur zich plotseling tegen haar. Ze wordt beschuldigd van roekeloos handelen en dreigt haar baan en reputatie te verliezen. Als ze dan ook nog haar oude vlam Jim tegen het lijf loopt, worden weggestopte pijnlijke herinneringen uit het verleden opgerakeld en stort haar leven als een kaartenhuis in elkaar.
Wat andere lezers zeggen over Ziek van Jou
"Een ultraspannende thriller die berust op een ogenschijnlijk gruwelijk medische misser."
"Ben ondersteboven van deze fantastische thriller, een ware pageturner!"
"Een combinatie van Flikken Maastricht en Grey's Anatomy."
Recensies
Het leest als een speer. Sterker nog, ik heb dit boek in één middag uitgelezen. Dan de onvoorspelbaarheid van het boek; want jemig wat was die retegoed zeg. Geen enkele keer heb ik dit einde of deze plottwists aan zien komen. Ik zat echt met mijn oren te klapperen. Ik ben gewoon helemaal ondersteboven van dit boek. Echt waar. Wauw. Als haar andere boek ook maar iets op deze lijkt snap ik helemaal waarom iedereen er zo positief over is. Echt een geweldig boek dat niet te voorspellen valt!
Rosalie de Jong — Hebban.nl — 16 april 2022
Wat mij betreft nu al een van de beste boeken van 2022. Origineel, spannend, beangstigend. Karakters zijn goed uitgewerkt. aanrader
Christianne — Hebban.nl — 11 april 2022
In het kort
ISBN-13
9789083034867
Uitgever
Verschenen
15 april 2022
Imprint
Druk
1
Bibliografisch
ISBN-139789083034867
Editie1
Druk1
TaalNederlands dut
Pagina’s250
Woorden94000
GeïllustreerdNee
Uitgave
UitgeverJB Uitgeverij
ImprintJB Uitgeverij
CB-relatie-id6164135
Verschenen15 april 2022
StatusLeverbaar 04
BeschikbaarheidBeschikbaar 20
Zonder prijsPrijs volgt
Vorm & inhoud
ProductvormE-book ED
VormdetailE200 Reflowable
E101 EPUB
E101 EPUB
SamenstellingLos product
EPUB-versie3
Beveiliging e-bookGeen 00
Classificatie
NUR (hoofd)Literaire thriller 305
NUR (alle)305 Literaire thriller
332 Thriller
332 Thriller
Trefwoordentsjernobyl · single sterke vrouw · boeken top 10 · suzanne vermeer · saskia noort · linda jansma · dokter · thriller top 10 · ziek · misdaad · thriller · detective · radioactief · vrouw · spannende ebooks nederlandstalig · nicci french · linda van rijn · vrouwenthriller · spanning · relaties · thriller nederlandstalig · thriller nieuw · spannende boeken · ziekenhuisthriller · ziekenhuis · onderzoeker
Medewerkers
Auteur A01Julienne Brouwers
Gerelateerde producten
GerelateerdKom eens gauw 9789022591215
GerelateerdRendez-vous 9789026335501
GerelateerdZondagochtend breekt aan 9789026338212
GerelateerdDe dag van de doden 9789026339615
GerelateerdTerug naar de kust 9789026348396
GerelateerdWie niet horen wil 9789026352133
GerelateerdPerfecte misdaad 9789026357046
GerelateerdBonuskind 9789044361902
GerelateerdLieve mama 9789044632255
GerelateerdDe Nachtdienst 9789044643589
GerelateerdNatriumchloride 9789044644487
GerelateerdDe zonde waard 9789044645453
GerelateerdToen was ze weg 9789044932669
GerelateerdRoadtrip 9789400514492
GerelateerdDe liefdesbrief 9789401615853
GerelateerdDe geheimen van de kostschool 9789401617130
GerelateerdZijn nieuwe vriendin 9789402318517
GerelateerdCiao Bella 9789460686016
GerelateerdTweestrijd 9789461090331
GerelateerdSlaap maar zacht 9789461094995
GerelateerdIn naam van de vader 9789461095589
GerelateerdWinternacht 9789461096296
Herkomst
Werk-id (NSTC)501489564
MeldingUpdate 04
Laatste CB-bericht7849
Bijgewerkt30 september 2026
Trefwoorden
tsjernobylsingle sterke vrouwboeken top 10suzanne vermeersaskia noortlinda jansmadokterthriller top 10ziekmisdaadthrillerdetectiveradioactiefvrouwspannende ebooks nederlandstalignicci frenchlinda van rijnvrouwenthrillerspanningrelatiesthriller nederlandstaligthriller nieuwspannende boekenziekenhuisthrillerziekenhuisonderzoeker
Lijkt op dit boek
NSTC 501489564 · CB-relatie 6164135 · Laatste CB-bericht 7849 · Bijgewerkt 30 september 2026









