Mijn boeken
← Catalogus
Serie

De Effies

13 delen · door Vivian den Hollander · 2003–2012
Leesvolgorde
  1. Een super doelpunt deel 1 (2005)
  2. Twee keer raak deel 2 (2003)
  3. Wedstrijd op het strand deel 3 (2011)
  4. Een super doelpunt deel 4 (2005)
  5. Op naar de top deel 5 (2006)
  6. Een mooie actie deel 6 (2012)
  7. Een spannend toernooi deel 7 (2007)
  8. Een knal tegen de bal deel 8 (2011)
  9. Kop of munt deel 9 (2004)
  10. Vier tegen vier deel 10 (2004)
  11. In de aanval deel 11 (2003)
  12. De Effies gaan op kamp deel 12 (2008)
  13. De held van het veld deel 13 (2005)
Omslag van Een super doelpunt
Een super doelpunt
Vivian den Hollander
E-book · 2013
Omslag van Twee keer raak
Twee keer raak
Vivian den Hollander
€ 3,99
Omslag van Wedstrijd op het strand
Wedstrijd op het strand
Vivian den Hollander
€ 5,99
Omslag van Een super doelpunt
Een super doelpunt
Vivian den Hollander
€ 5,99
Omslag van Op naar de top
Op naar de top
Vivian den Hollander
€ 6,99
Omslag van Een mooie actie
Een mooie actie
Vivian den Hollander
€ 3,99
Omslag van Een spannend toernooi
Een spannend toernooi
Vivian den Hollander
€ 5,99
Omslag van Een knal tegen de bal
Een knal tegen de bal
Vivian den Hollander
€ 3,99
Omslag van Kop of munt
Kop of munt
Vivian den Hollander
€ 4,99
Omslag van Vier tegen vier
Vier tegen vier
Vivian den Hollander
€ 5,99
Omslag van In de aanval
In de aanval
Vivian den Hollander
€ 5,99
Omslag van De Effies gaan op kamp
De Effies gaan op kamp
Vivian den Hollander
€ 5,99
Omslag van De held van het veld
De held van het veld
Vivian den Hollander
€ 5,99

Overige uitgaven

Boxen, omnibussen en losse uitgaven bij deze serie — geen aparte stap in de leesvolgorde.

Omslag van In de aanval
In de aanval
Vivian den Hollander
€ 8,99
Omslag van Twee keer raak
Twee keer raak
Vivian den Hollander
€ 7,99
Omslag van Kop of munt
Kop of munt
Vivian den Hollander
€ 7,99
Omslag van Vier tegen vier
Vier tegen vier
Vivian den Hollander
€ 7,99
Omslag van De held van het veld
De held van het veld
Vivian den Hollander
€ 8,99
Omslag van Een super doelpunt
Een super doelpunt
Vivian den Hollander
€ 8,99
Omslag van Op naar de top
Op naar de top
Vivian den Hollander
€ 7,99
Omslag van Een spannend toernooi
Een spannend toernooi
Vivian den Hollander
€ 8,99
Omslag van De Effies gaan op kamp
De Effies gaan op kamp
Vivian den Hollander
€ 7,99
Omslag van Mooie actie
Mooie actie
Vivian den Hollander
€ 7,99
Omslag van Een knal tegen de bal
Een knal tegen de bal
Vivian den Hollander
€ 8,99
Omslag van Wedstrijd op het strand
Wedstrijd op het strand
Vivian den Hollander
€ 7,99
Omslag van Kanjers op het veld
Kanjers op het veld
Vivian den Hollander
€ 8,99
Effies serie 12 titels
Vivian den Hollander
Effies serie 12 titels
Vivian den Hollander
€ 95,88
Omslag van Scoren met de Effies
Scoren met de Effies
Vivian den Hollander
€ 9,99
Omslag van De Effies aan de bal
De Effies aan de bal
Vivian den Hollander
€ 14,99
Omslag van De effies naar de top!
De effies naar de top!
Vivian den Hollander
€ 15,99
Omslag van De effies willen winnen!
De effies willen winnen!
Vivian den Hollander
€ 9,99