

Haal alles uit de airfryer Slim koken met hete lucht
Brent Parker Jones fot.
Praktisch airfryer-kookboek boordevol snelle, smaakvolle recepten voor elk moment van de dag, met heldere tips en tricks voor het beste resultaat.Haal alles uit de airfryer laat zien hoe veelzijdig en handig dit apparaat is. Ontdek snelle en makkelijke recepten voor elk moment van de dag: een goed ontbijt, een verrassende lunch, complete hoofdgerechten, aantrekkelijke bijgerechten en onweerstaanbare desserts. Alles staat in een mum van tijd op tafel, zonder gedoe en vol smaak.Praktisch airfryer-kookboek boordevol snelle, smaakvolle recepten voor elk moment van de dag, met heldere tips en tricks voor het beste resultaat.
In het kort
ISBN-13
9789036650076
Uitgever
Verschenen
2 maart 2026
Serie
Druk
1
Bibliografisch
Uitgave
UitgeverRebo Productions
CB-relatie-id7900622
Verschenen2 maart 2026
StatusLeverbaar 04
BeschikbaarheidBeschikbaar 20
Adviesprijs (incl. btw)€ 9,99
Vorm & inhoud
ProductvormHardback BB
SamenstellingLos product
Classificatie
NUR (hoofd)Basis kookboeken 441
Trefwoordendessert · kookboek · koken · recepten · tips · gezond · ontbijt · makkelijk · diner · snel · lunch · snacks · bijgerechten · hoofdgerecht · dagelijks · comfortfood · airfryer · knapperig · accessoires · mealprep
Medewerkers
Auteur A01Nextquisite archive
Fotograaf A13Brent Parker Jones
Gerelateerde producten
GerelateerdPizza's, burgers & nacho's - Love food 9789036649322
GerelateerdSandwiches, panini's & wraps 9789036649339
GerelateerdBorrel & bite 9789036649353
GerelateerdBarbecueën als een pro 9789036649360
GerelateerdMeesterlijk bakken 9789036649377
GerelateerdVerrukkelijk vega 9789036649384
GerelateerdStudentenhap 9789036649391
GerelateerdAzië op tafel 9789036650052
GerelateerdBak je eigen brood 9789036650069
GerelateerdToetjes 9789036650083
Herkomst
Werk-id (NSTC)501657121
MeldingBevestigd bij publicatie 03
Bijgewerkt6 augustus 2026
Trefwoorden
Lijkt op dit boek

Doordeweeks met Alice

Keukenlab

Hartig Bakboek

Ninja Heißluftfritteuse Kochbuch zum Abnehmen

Das Ninja Double Stack XL Heißluftfritteuse Kochbuch

COSORI Heißluftfritteuse Rezeptbuch zum Abnehmen

Das Philips Steam Airfryer Dual Basket Kochbuch XXL

Das Philips Stacked Dual Basket Airfryer Kochbuch XXL

COSORI DOPPELKAMMER Heißluftfritteuse Kochbuch

DAS HAUS Einkochen und Kon-servierung KOCHBUCH
NSTC 501657121 · CB-relatie 7900622 · Bijgewerkt 6 augustus 2026