

Het kleine zakboek de ruimte
Hardback160 pagina’sNederlands
Van de oerknal en planeten tot Marsmissies en buitenaards leven: ontdek de grootste mysteries van de ruimte in deze informatieve gids vol fascinerende weetjes.Er is nog nooit een beter moment geweest om je te verdiepen in de ruimte. Je hebt geen ingewikkelde natuurkundekennis nodig om de wetenschap te volgen en over de grote vragen na te denken. Dit handzame boek neemt je mee van de oerknal tot het internationale ruimtestation en verder. Met adembenemende feiten en portretten van bijzondere mensen voert het je mee op een buitenaards avontuur, naar de sterren en terug.Van de oerknal en planeten tot Marsmissies en buitenaards leven: ontdek de grootste mysteries van de ruimte in deze informatieve gids vol fascinerende weetjes.
In het kort
ISBN-13
9789036649278
Uitgever
Verschenen
12 augustus 2026
Druk
1
Bibliografisch
ISBN-139789036649278
Editie1
Druk1
TaalNederlands dut
Pagina’s160
GeïllustreerdJa
Uitgave
UitgeverRebo Productions
CB-relatie-id7900622
Verschenen12 augustus 2026
StatusAangekondigd 02
BeschikbaarheidContact leverancier 99
Adviesprijs (incl. btw)€ 6,99
Vorm & inhoud
ProductvormHardback BB
SamenstellingLos product
Classificatie
NUR (hoofd)Non-fictie vrije tijd/algemeen 400
NUR (alle)400 Non-fictie vrije tijd/algemeen
Trefwoordenruimte · heelal · astronomie · ruimtevaart · planeten · astronauten · spacex · apollo · meteorieten · wetenschap · universum · missies · ontdekkingen · sterrenkunde · kosmos · geschiedenis · feiten · technologie · sterren · zonnestelsel · oerknal · mars · maan · raketten
Medewerkers
Gerelateerde producten
GerelateerdHet kleine zakboek sociologie 9789036645836
GerelateerdHet kleine zakboek economie 9789036645850
GerelateerdFilosofie - Het kleine zakboek 9789036647601
GerelateerdHet kleine zakboek psychologie 9789036647618
GerelateerdHet kleine zakboek criminologie 9789036649247
GerelateerdHet kleine zakboek paleontologie 9789036649261
Herkomst
Werk-id (NSTC)501691059
MeldingUpdate 04
Laatste CB-bericht7855
Bijgewerkt7 oktober 2026
Trefwoorden
Lijkt op dit boek
NSTC 501691059 · CB-relatie 7900622 · Laatste CB-bericht 7855 · Bijgewerkt 7 oktober 2026









