

Het kleine zakboek paleontologie
Hardback224 pagina’sNederlands
Van gigantische dinosauriërs en ammonieten tot onze vroegste voorouders: ontdek de fascinerendste vondsten en verhalen uit de paleontologie.Dit verhelderende kleine boek neemt je mee in de wereld van de paleontologie, de studie van versteende dieren en planten. Van reusachtige dinosauriërs tot ammonieten en de allereerste mensen: ontdek de belangrijkste vondsten en sleuteltheorieën die je nodig hebt om te begrijpen hoe het leven zich heeft ontwikkeld.Van gigantische dinosauriërs en ammonieten tot onze vroegste voorouders: ontdek de fascinerendste vondsten en verhalen uit de paleontologie.
In het kort
ISBN-13
9789036649261
Uitgever
Verschenen
12 augustus 2026
Druk
1
Bibliografisch
ISBN-139789036649261
Editie1
Druk1
TaalNederlands dut
Pagina’s224
GeïllustreerdJa
Uitgave
UitgeverRebo Productions
CB-relatie-id7900622
Verschenen12 augustus 2026
StatusAangekondigd 02
BeschikbaarheidContact leverancier 99
Adviesprijs (incl. btw)€ 6,99
Vorm & inhoud
ProductvormHardback BB
SamenstellingLos product
Classificatie
NUR (hoofd)Non-fictie vrije tijd/algemeen 400
NUR (alle)400 Non-fictie vrije tijd/algemeen
Trefwoordeniguanodon · wetenschap · onderzoek · opgravingen · ontdekkingen · paleontologen · geologie · natuurhistorie · planten · geschiedenis · wetenschappers · voorouders · aardgeschiedenis · dieren · prehistorie · paleontologie · fossielen · dinosauriërs · evolutie · uitsterven · ammonieten · ichthyosaurus
Medewerkers
Gerelateerde producten
GerelateerdHet kleine zakboek sociologie 9789036645836
GerelateerdHet kleine zakboek economie 9789036645850
GerelateerdFilosofie - Het kleine zakboek 9789036647601
GerelateerdHet kleine zakboek psychologie 9789036647618
GerelateerdHet kleine zakboek criminologie 9789036649247
GerelateerdHet kleine zakboek de ruimte 9789036649278
Herkomst
Werk-id (NSTC)501691058
MeldingUpdate 04
Laatste CB-bericht7855
Bijgewerkt7 oktober 2026
Trefwoorden
Lijkt op dit boek
NSTC 501691058 · CB-relatie 7900622 · Laatste CB-bericht 7855 · Bijgewerkt 7 oktober 2026









