

Death by Bagpipes A Summer Murder in Edinburgh
When a trip to Scotland ends in tragedy, travel guide Lana Hansen must sleuth out who murdered her guest before she ends up paying the piper.
In het kort
ISBN-13
9789083001180
Uitgever
Verschenen
18 september 2020
Imprint
Bibliografisch
ISBN-139789083001180
SerieTravel Can Be Murder Cozy Mysteries — deel 4
Editie1
TaalEngels eng
Pagina’s262
GeïllustreerdNee
Uitgave
UitgeverTraveling Life Press
ImprintTraveling Life Press
CB-relatie-id6732817
Verschenen18 september 2020
StatusOnbekend 00
BeschikbaarheidContact leverancier 99
Adviesprijs (incl. btw)€ 14,99
Vorm & inhoud
ProductvormPaperback BC
SamenstellingLos product
Classificatie
NUR (hoofd)Spannende boeken algemeen 330
NUR (alle)330 Spannende boeken algemeen
Medewerkers
Auteur A01Jennifer S. Alderson
Gerelateerde producten
GerelateerdDeath on the Danube 9789083001142
GerelateerdDeath by Baguette 9789083001159
GerelateerdDeath by Windmill 9789083001173
GerelateerdDeath by Fountain 9789083001197
GerelateerdDeath by Leprechaun 9789083169705
GerelateerdDeath by Flamenco 9789083169712
Herkomst
Werk-id (NSTC)500853743
MeldingBevestigd bij publicatie 03
Laatste CB-bericht7855
Bijgewerkt7 oktober 2026
Trefwoorden
Lijkt op dit boek
NSTC 500853743 · CB-relatie 6732817 · Laatste CB-bericht 7855 · Bijgewerkt 7 oktober 2026









