

Death by Baguette A Valentine's Day Murder in Paris
Paris-the city of love, lights ... and murder? Join tour guide Lana Hansen as she escorts five couples on an unforgettable Valentine-themed vacation to France! Unfortunately it will be the last trip for one passenger...
In het kort
ISBN-13
9789083001159
Uitgever
Verschenen
12 februari 2020
Imprint
Bibliografisch
ISBN-139789083001159
SerieTravel Can Be Murder Cozy Mysteries — deel 2
Editie1
TaalEngels eng
Pagina’s200
GeïllustreerdNee
Uitgave
UitgeverTraveling Life Press
ImprintTraveling Life Press
CB-relatie-id6732817
Verschenen12 februari 2020
StatusOnbekend 00
BeschikbaarheidContact leverancier 99
Adviesprijs (incl. btw)€ 13,99
Vorm & inhoud
ProductvormPaperback BC
SamenstellingLos product
Classificatie
NUR (hoofd)Spannende boeken algemeen 330
NUR (alle)330 Spannende boeken algemeen
Trefwoordencozy mystery · amateur sleuth · friendship fiction · travel mystery · travel fiction · paris · female protagonist
Medewerkers
Auteur A01Jennifer S. Alderson
Gerelateerde producten
GerelateerdDeath on the Danube 9789083001142
GerelateerdDeath by Windmill 9789083001173
GerelateerdDeath by Bagpipes 9789083001180
GerelateerdDeath by Fountain 9789083001197
GerelateerdDeath by Leprechaun 9789083169705
GerelateerdDeath by Flamenco 9789083169712
Herkomst
Werk-id (NSTC)500317221
MeldingBevestigd bij publicatie 03
Laatste CB-bericht7866
Bijgewerkt21 oktober 2026
Trefwoorden
Lijkt op dit boek
NSTC 500317221 · CB-relatie 6732817 · Laatste CB-bericht 7866 · Bijgewerkt 21 oktober 2026









