

Death on the Danube A New Year's Murder in Budapest
Who knew a trip to Budapest could be so deadly? Tour guide Lana Hansen must sleuth out who is killing her clients before she too ends up floating in the Danube!
In het kort
ISBN-13
9789083001142
Uitgever
Verschenen
28 november 2019
Imprint
Bibliografisch
ISBN-139789083001142
SerieTravel Can Be Murder Cozy Mysteries — deel 1
Editie1
TaalEngels eng
Pagina’s172
GeïllustreerdNee
Uitgave
UitgeverTraveling Life Press
ImprintTraveling Life Press
CB-relatie-id6732817
Verschenen28 november 2019
StatusOnbekend 00
BeschikbaarheidContact leverancier 99
Adviesprijs (incl. btw)€ 13,99
Vorm & inhoud
ProductvormPaperback BC
SamenstellingLos product
Classificatie
NUR (hoofd)Spannende boeken algemeen 330
NUR (alle)330 Spannende boeken algemeen
Trefwoordenamateur sleuth · cozy mystery · travel mystery · heart-warming · friendship · budapest · female protagonist
Medewerkers
Auteur A01Jennifer S. Alderson
Gerelateerde producten
GerelateerdDeath by Baguette 9789083001159
GerelateerdDeath by Windmill 9789083001173
GerelateerdDeath by Bagpipes 9789083001180
GerelateerdDeath by Fountain 9789083001197
GerelateerdDeath by Leprechaun 9789083169705
GerelateerdDeath by Flamenco 9789083169712
Herkomst
Werk-id (NSTC)500313218
MeldingBevestigd bij publicatie 03
Laatste CB-bericht7866
Bijgewerkt21 oktober 2026
Trefwoorden
Lijkt op dit boek
NSTC 500313218 · CB-relatie 6732817 · Laatste CB-bericht 7866 · Bijgewerkt 21 oktober 2026









