

Death by Windmill A Mother’s Day Murder in Amsterdam
A Mother's Day trip to the Netherlands turns deadly when a guest plummets from a windmill. Was it an accident or a murder? For Lana Hansen, the answer will mean freedom or imprisonment for someone close to her...
In het kort
ISBN-13
9789083001173
Uitgever
Verschenen
24 mei 2020
Imprint
Bibliografisch
ISBN-139789083001173
SerieTravel Can Be Murder Cozy Mysteries — deel 3
Editie1
TaalEngels eng
Pagina’s220
GeïllustreerdNee
Uitgave
UitgeverTraveling Life Press
ImprintTraveling Life Press
CB-relatie-id6732817
Verschenen24 mei 2020
StatusOnbekend 00
BeschikbaarheidContact leverancier 99
Adviesprijs (incl. btw)€ 14,99
Vorm & inhoud
ProductvormPaperback BC
SamenstellingLos product
Classificatie
NUR (hoofd)Spannende boeken algemeen 330
NUR (alle)330 Spannende boeken algemeen
Trefwoordenheart-warming mystery · friendship fiction · armchair travel · travel fiction · amsterdam · murder mystery · female protagonist
Medewerkers
Auteur A01Jennifer S. Alderson
Gerelateerde producten
GerelateerdDeath on the Danube 9789083001142
GerelateerdDeath by Baguette 9789083001159
GerelateerdDeath by Bagpipes 9789083001180
GerelateerdDeath by Fountain 9789083001197
GerelateerdDeath by Leprechaun 9789083169705
GerelateerdDeath by Flamenco 9789083169712
Herkomst
Werk-id (NSTC)500647672
MeldingBevestigd bij publicatie 03
Laatste CB-bericht7870
Bijgewerkt21 oktober 2026
Trefwoorden
Lijkt op dit boek
NSTC 500647672 · CB-relatie 6732817 · Laatste CB-bericht 7870 · Bijgewerkt 21 oktober 2026









