

Schaak notatieboekje partijen noteren
Paperback58 pagina’sNederlandsLeverbaar
Dit notatieboekje voor schaakpartijen is ontworpen door een echte schaker. Een schaker die jarenlang regionaal en landelijk zijn favoriete hobby uitoefent. Deze ervaring is terug te vinden in de opzet, formaat en het ontwerp. Het boekje heeft een handzaam formaat van 10,5 cm x 21 cm en past in menig binnen- of broekzak. In het boekje kunnen 41 partijen genoteerd worden. Per partij kunt u informatie kwijt over de aanleiding, locatie, datum en speeltempo van de partij. Uiteraard mogen de wit- en zwartspeler niet ontbreken. Per partij kunt u 80 zetten noteren en er is ruimte om na afloop een kleine aantekening over uw partij te vermelden voor een latere analyse. Achterin het schaaknotatieboekje is ruimte om een lijst met tegenstanders bij te houden, inclusief rating en de uitslag. En als laatste is er ruimte om het verloop van uw rating bij te houden.
In het kort
ISBN-13
9789491996054
Uitgever
Verschenen
30 april 2017
Imprint
Bibliografisch
ISBN-139789491996054
Editie1
TaalNederlands dut
Pagina’s58
GeïllustreerdJa
Uitgave
UitgeverSpinam
ImprintSpinam Media
CB-relatie-id6252087
Verschenen30 april 2017
StatusLeverbaar 04
BeschikbaarheidBeschikbaar 20
Adviesprijs (incl. btw)€ 12,95
Vorm & inhoud
ProductvormPaperback BC
SamenstellingLos product
Classificatie
NUR (hoofd)Denksporten (schaken/dammen) 481
NUR (alle)481 Denksporten (schaken/dammen)
Medewerkers
Auteur A01Daniël Doorn
Redacteur B01Corinne Flierman
Bewerker B05Salina Wessel
Illustrator A12Lisbeth van Lintel
Gerelateerde producten
GerelateerdSchaak notatie- en analyseboekje 9789491996061
GerelateerdSchaak seizoen notatieboekje 9789491996078
GerelateerdSchaak notatie- en speelboekje 9789491996269
GerelateerdSchaak notatieboekje meesterzetten 9789491996276
GerelateerdSchaak notatieboekje meesterzetten 9789491996283
GerelateerdSchaak notatieboekje meesterzetten 9789491996290
GerelateerdSchaak notatieboekje meesterzetten 9789491996306
Herkomst
Werk-id (NSTC)500082366
MeldingUpdate 04
Laatste CB-bericht7877
Bijgewerkt21 oktober 2026
Lijkt op dit boek

10 memorabele partijen & 10 bijzondere studies

Schaak notatie- en speelboekje

Schaak notatieboekje meesterzetten

Schaak notatieboekje meesterzetten

Schaak notatieboekje meesterzetten

Schaak notatieboekje meesterzetten

Digipuzzel Hunderd

Digipuzzel Woordkronkel

Digipuzzel Masyu

Die 24-Tage-Phase Weihnachtspuzzle Herausforderung FÜR ZWEI
NSTC 500082366 · CB-relatie 6252087 · Laatste CB-bericht 7877 · Bijgewerkt 21 oktober 2026