

Schaak notatieboekje meesterzetten Schaak notatieboekje met kunst – zwart-wituitgave
Paperback88 pagina’sNederlandsLeverbaar
Titelpagina en colofon43 partijformulieren (per partij 80 zetten, wedstrijdgegevens, uitslag en speeltempo), elk met een kunstwerk, gedicht en schaaktipOde aan de meesters (verantwoording van de kunstwerken)Notatieboekje voor 43 schaakpartijen. Bij elke partij een nieuw kunstwerk in de stijl van een grote schilder, met een gedicht en een schaaktip. Uitgave in zwart-wit.Kunst bij elke partijIn Meesterzetten noteer je 43 partijen: per partij tachtig zetten, je tegenstander, de uitslag en het speeltempo.Bij elke partij hoort een nieuw kunstwerk met het schaakspel als onderwerp, met een kort gedicht erbij: een ode aan de grote schilders, in hun stijl en met een knipoog.Dit is de zwart-wituitgave. Meesterzetten is ook verkrijgbaar in kleur.In Meesterzetten noteer je 43 schaakpartijen: per partij tachtig zetten, je tegenstander, de uitslag en het speeltempo, in dezelfde vertrouwde opmaak als de andere notatieboekjes van Spinam Media. Bij elke partij hoort een nieuw kunstwerk met het schaakspel als onderwerp: een ode aan een grote schilder, in diens stijl en met een knipoog. Van Jan van Eyck tot Piet Mondriaan, van Vermeer tot Van Gogh: het boekje is een wandeling door de kunstgeschiedenis. Naast elk beeld staan een kort gedicht en een praktische schaaktip. Een origineel cadeau voor iedere schaker.
In het kort
ISBN-13
9789491996283
Uitgever
Verschenen
16 november 2026
Imprint
Bibliografisch
ISBN-139789491996283
Editie1
TaalNederlands dut
Pagina’s88
GeïllustreerdJa
Uitgave
UitgeverSpinam
ImprintSpinam Media
CB-relatie-id6252087
Verschenen16 november 2026
StatusLeverbaar 04
BeschikbaarheidBeschikbaar 20
Adviesprijs (incl. btw)€ 13,95
Vorm & inhoud
ProductvormPaperback BC
SamenstellingLos product
Classificatie
NUR (hoofd)Denksporten (schaken/dammen) 481
NUR (alle)481 Denksporten (schaken/dammen)
Medewerkers
Auteur A01Daniël Doorn
Gerelateerde producten
GerelateerdSchaak notatieboekje 9789491996054
GerelateerdSchaak notatie- en analyseboekje 9789491996061
GerelateerdSchaak seizoen notatieboekje 9789491996078
GerelateerdSchaak notatie- en speelboekje 9789491996269
GerelateerdSchaak notatieboekje meesterzetten 9789491996276
GerelateerdSchaak notatieboekje meesterzetten 9789491996290
GerelateerdSchaak notatieboekje meesterzetten 9789491996306
Herkomst
Werk-id (NSTC)501708313
MeldingUpdate 04
Laatste CB-bericht7881
Bijgewerkt22 oktober 2026
Lijkt op dit boek

10 memorabele partijen & 10 bijzondere studies

Schaak notatie- en speelboekje

Schaak notatieboekje meesterzetten

Schaak notatieboekje meesterzetten

Schaak notatieboekje meesterzetten

Digipuzzel Hunderd

Digipuzzel Woordkronkel

Digipuzzel Masyu

Die 24-Tage-Phase Weihnachtspuzzle Herausforderung FÜR ZWEI

Bobby Fischer’s Best Games
NSTC 501708313 · CB-relatie 6252087 · Laatste CB-bericht 7881 · Bijgewerkt 22 oktober 2026