

Schaak notatieboekje meesterzetten Schaak notatieboekje met kunst – kleurenuitgave, klein formaat
Paperback88 pagina’sNederlands
Titelpagina en colofon43 partijformulieren (per partij 80 zetten, wedstrijdgegevens, uitslag en speeltempo), elk met een kunstwerkOde aan de meesters (verantwoording van de kunstwerken)Notatieboekje in klein formaat voor 43 schaakpartijen. Bij elke partij een nieuw kunstwerk in de stijl van een grote schilder. Uitgave in kleur.Kunst bij elke partijIn Meesterzetten noteer je 43 partijen: per partij tachtig zetten, je tegenstander, de uitslag en het speeltempo. Handzaam in klein formaat.Bij elke partij hoort een nieuw kunstwerk met het schaakspel als onderwerp: een ode aan de grote schilders, in hun stijl en met een knipoog.Alle kunstwerken zijn in kleur gedrukt.Meesterzetten in klein formaat: handig voor in de tas of de schaakkoffer. Je noteert 43 schaakpartijen: per partij tachtig zetten, je tegenstander, de uitslag en het speeltempo, in dezelfde vertrouwde opmaak als de andere notatieboekjes van Spinam Media. Bij elke partij hoort een nieuw kunstwerk met het schaakspel als onderwerp: een ode aan een grote schilder, in diens stijl en met een knipoog. Van Jan van Eyck tot Piet Mondriaan: een wandeling door de kunstgeschiedenis. Een origineel cadeau voor iedere schaker.
In het kort
ISBN-13
9789491996290
Uitgever
Verschenen
16 november 2026
Imprint
Bibliografisch
ISBN-139789491996290
Editie1
TaalNederlands dut
Pagina’s88
GeïllustreerdJa
Uitgave
UitgeverSpinam
ImprintSpinam Media
CB-relatie-id6252087
Verschenen16 november 2026
StatusAangekondigd 02
BeschikbaarheidContact leverancier 99
Adviesprijs (incl. btw)€ 12,95
Vorm & inhoud
ProductvormPaperback BC
SamenstellingLos product
Classificatie
NUR (hoofd)Denksporten (schaken/dammen) 481
NUR (alle)481 Denksporten (schaken/dammen)
Medewerkers
Auteur A01Daniël Doorn
Gerelateerde producten
GerelateerdSchaak notatieboekje 9789491996054
GerelateerdSchaak notatie- en analyseboekje 9789491996061
GerelateerdSchaak seizoen notatieboekje 9789491996078
GerelateerdSchaak notatie- en speelboekje 9789491996269
GerelateerdSchaak notatieboekje meesterzetten 9789491996276
GerelateerdSchaak notatieboekje meesterzetten 9789491996283
GerelateerdSchaak notatieboekje meesterzetten 9789491996306
Herkomst
Werk-id (NSTC)501708551
MeldingUpdate 04
Laatste CB-bericht7878
Bijgewerkt21 oktober 2026
Lijkt op dit boek

10 memorabele partijen & 10 bijzondere studies

Schaak notatie- en speelboekje

Schaak notatieboekje meesterzetten

Schaak notatieboekje meesterzetten

Schaak notatieboekje meesterzetten

Digipuzzel Hunderd

Digipuzzel Woordkronkel

Digipuzzel Masyu

Die 24-Tage-Phase Weihnachtspuzzle Herausforderung FÜR ZWEI

Bobby Fischer’s Best Games
NSTC 501708551 · CB-relatie 6252087 · Laatste CB-bericht 7878 · Bijgewerkt 21 oktober 2026