

Schaak seizoen notatieboekje alle partijen van een seizoen noteren
Paperback88 pagina’sNederlandsLeverbaar
Dit seizoen notatieboekje voor schaakpartijen is ontworpen door een echte schaker. Een schaker die al jarenlang zowel regionaal als landelijk zijn grootste hobby uitoefent. Deze ervaring is terug te vinden in de opzet, het formaat en het ontwerp. Het boekje heeft een ruimtelijk formaat van 16 cm x 22 cm. In het boekje kunnen 42 partijen genoteerd worden. Per partij kunt u informatie kwijt over de aanleiding, de locatie, de datum en het speeltempo van de partij. Uiteraard mogen de wit- en zwartspeler niet ontbreken. U kunt 80 zetten per partij noteren. Daarnaast is er ruimte om de partijen en de uitslagen te groeperen per toernooi of competitie waaraan u meedoet. U kunt deze informatie ook per partij en dus per ronde noteren. Leuk voor later om nog eens terug te zien of om uw ontwikkeling te volgen.
In het kort
ISBN-13
9789491996078
Uitgever
Verschenen
19 mei 2017
Imprint
Bibliografisch
ISBN-139789491996078
Editie1
TaalNederlands dut
Pagina’s88
GeïllustreerdJa
Uitgave
UitgeverSpinam
ImprintSpinam Media
CB-relatie-id6252087
Verschenen19 mei 2017
StatusLeverbaar 04
BeschikbaarheidBeschikbaar 20
Adviesprijs (incl. btw)€ 13,95
Vorm & inhoud
ProductvormPaperback BC
SamenstellingLos product
Classificatie
NUR (hoofd)Denksporten (schaken/dammen) 481
NUR (alle)481 Denksporten (schaken/dammen)
Medewerkers
Auteur A01Daniël Doorn
Redacteur B01Corinne Flierman
Bewerker B05Salina Wessel
Illustrator A12Lisbeth van Lintel
Gerelateerde producten
GerelateerdSchaak notatieboekje 9789491996054
GerelateerdSchaak notatie- en analyseboekje 9789491996061
GerelateerdSchaak notatie- en speelboekje 9789491996269
GerelateerdSchaak notatieboekje meesterzetten 9789491996276
GerelateerdSchaak notatieboekje meesterzetten 9789491996283
GerelateerdSchaak notatieboekje meesterzetten 9789491996290
GerelateerdSchaak notatieboekje meesterzetten 9789491996306
Herkomst
Werk-id (NSTC)500083487
MeldingUpdate 04
Laatste CB-bericht7877
Bijgewerkt21 oktober 2026
Lijkt op dit boek

10 memorabele partijen & 10 bijzondere studies

Schaak notatie- en speelboekje

Schaak notatieboekje meesterzetten

Schaak notatieboekje meesterzetten

Schaak notatieboekje meesterzetten

Schaak notatieboekje meesterzetten

Digipuzzel Hunderd

Digipuzzel Woordkronkel

Digipuzzel Masyu

Die 24-Tage-Phase Weihnachtspuzzle Herausforderung FÜR ZWEI
NSTC 500083487 · CB-relatie 6252087 · Laatste CB-bericht 7877 · Bijgewerkt 21 oktober 2026